Hoppa till innehållet Ge oss feedback gällande tillgänglighet

En utskrift från Dagens Nyheter, 2023-03-30 07:20

Artikelns ursprungsadress: https://www.dn.se/ekonomi/madeleine-maktigast-pa-stureplan/

EKONOMI

Madeleine mäktigast på Stureplan

I nya nummret av tidningen Stureplan listas de 100 mäktigaste personerna på Stureplan. Här sopar prinsessan Madeleine och Zlatan banan med näringslivstoppar som Nokia-vd:n Sara Kullgren och Skypes grundare Niklas Zennström.

DIGITAL PRENUMERATION

Passa på!

Läs gratis fram till midsommarafton.

Alla artiklar gratis fram till 23 juni, sen för halva priset i ett helt år (endast 69 kr/mån). Därefter ord. pris 149 kr/mån. Ingen bindningstid. Säg upp enkelt online.

Genom att klicka på "Godkänn köp" godkänner jag prenumerationsvillkoren och bekräftar att jag tagit del av Bonnier News personuppgiftspolicy. Dagens Nyheter är en del av Bonnier News AB, som ansvarar för kundrelationen samt för behandlingen av dina personuppgifter. Erbjudandet gäller endast nya prenumeranter.