Hoppa till innehållet Ge oss feedback gällande tillgänglighet

En utskrift från Dagens Nyheter, 2023-09-24 13:10

Artikelns ursprungsadress: https://www.dn.se/mat-dryck/jens-linder-sommarfest-med-gladje-och-hansyn/

MAT & DRYCK

Jens Linder: Sommarfest med glädje och hänsyn

Videon är 1 min 27 sek lång. Jens Linder tipsar om hur du har picknick på distans och delar med sig av flera goda recept.

Att ha kalas när det nya corona­viruset präglar tillvaron, är det möjligt? Absolut, men det kräver att man tänker efter och agerar klokt, skriver Jens Linder i sin krönika.

DIGITAL PRENUMERATION

Passa på!

Läs gratis till lucia.

Alla artiklar gratis fram till 13 december, sen för halva priset i ett helt år (endast 75 kr/mån). Därefter ord. pris 149 kr/mån. Ingen bindningstid. Säg upp enkelt online.

  • DN.Prio

    Dagligt nyhetsbrev med handplockad läsning

  • DN.se

    Obegränsad tillgång till alla artiklar på DN.se

  • e-DN

    Tidningen i digital version (Ingår första 30 dagarna)

Genom att klicka på "Godkänn köp" godkänner jag prenumerationsvillkoren och bekräftar att jag tagit del av Bonnier News personuppgiftspolicy. Dagens Nyheter är en del av Bonnier News AB, som ansvarar för kundrelationen samt för behandlingen av dina personuppgifter. Erbjudandet gäller endast nya prenumeranter.